دسته بندی ها
دسته‌ها
برچسب ها

ترفندهایی برای خوش تیپی آقایان – قسمت دوم

همیشه اینگونه به نظر می رسد که خانم ها به دنبال جذابیت هستند و نسبت به لباس پوشیدن حساسیت زیادی به خرج می دهند. این در حالی است که مردان نیز در لباس پوشیدن خود سعی می کنند جذابیت استایل خود را حفظ نموده و ظاهری مرتب و منظم داشته باشند. گاهی انجام این کار برای مردان کمی سخت به نظر می رسد چرا که نمی توانند به راحتی لباسش های مناسب را برای خود پیدا کنند. برای این که بتوانید ظاهری جذاب را برای خود به وجود بیاورید باید نکات و ترفندها و ایده هایی را مد نظر قرار دهید که به شما کمک می کند تا بتوانید مدل و رنگ لباس را به خوبی با یکدیگر هماهنگ و ست کرده و استایل زیبایی را از خود ایجاد کنید. برخی از مردان گمان می کنند که این نکات و ترفندها را به خوبی می دانند اما با این وجود توصیه می کنیم این مقاله را از دست نداده و با ما همراه باشید تا بتوانید ظاهری جذاب و مرتب را برای خود بسازید. برای ایجاد جذابیت در ظاهر نکاتی وجود دارد که گاهی ساده از کنار آن می گذریم؛ ما سعی کرده ایم تمام این نکات را یک جا جمع کنیم تا بتوانید از آن ها استفاده کرده و به عنوان مردی خوش تیپ و شیک پوش محسوب گردید با قسمت دوم این پست با ما همراه باشید.

عدم آویزان کردن سوئیشرت

آویزان کردن سوئیشرت ها موجب می شود تا عمر آن ها کمتر شود حتی اگر وزن سبکی داشته باشد. زمانی که سوئیشرت را آویزان می کنید موجب می شوید پس از مدتی کش بیایند و یا شکل آن ها کمی تغییر کند. به همین دلیل توصیه می کنیم که سوئیشرت های خود را کمی تا زده و تیشرت ها و پیراهن های خودتان را به جای آن ها آویزان کنید.

ممانعت از قرار دادن کیف پول در جیب پشتی شلوار

اگر همیشه کیف پول خود را در جیب پشتی شلوارتان قرار می داده اید بهتر است این عادت را ترک کنید. زمانی که بر روی کیف پول می نشینید باعث به وجود آمدن مشکلاتی همچون دردهای موقتی و سیاتیک و یا حتی تحریک عصب های پشتی و موارد دیگر ایجاد خواهد شد. به همین دلیل توصیه می کنیم که کیف پول خود را در محل دیگری بگذارید.

اجازه دهید تا کفش هایتان کمی تنفس کنند

یکی از ایده هایی که باعث می شود تا کفش ها استحکام بیشتری داشته باشند این است که آن ها را کمتر مورد استفاده قرار داده و بپوشید. برای مثال باید بگوئیم کفشی که هر روزه به پا می شوند بسیار سریع تر حالت و شکل خود را از دست خواهند داد و خیلی زود از بین می روند. به همین دلیل است که می گوئیم کفش ها نیز نیاز به نفس کشیدن دارند بنابراین سعی کنید تنها از یک کفش استفاده نکنید تا حالت بهتری داشته باشند و شکل اولیه آن ها حفظ شود.

توجه به مدل موی مناسب

چنانچه صورت گردی داشته باشید بهتر است موهای خود را به گونه ای کوتاه کنید که موی دو طرف سرتان کوتاه تر از قسمت های دیگر باشد تا بتوانید صورت خود را کمی کشیده تر نشان بدهید. اگر جزو افرادی هستید که دارای صورت کشیده ای هستند بهترین کار این است که موی دو طرف سر خود را بلندتر از قسمت های دیگر نگه دارید تا کمی صورت تان را گردتر نشان بدهد.

انتخاب صحیح کمربند

یکی از اکسسوری هایی که مردان برای جذابیت بیشتر از آن استفاده می کنند کمربند می باشد به همین علت بهتر است که در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید. اگر نسبت به کمربند خود بی توجه باشید و یا در هنگام انتخاب دقت کافی نسبت به آن نداشته باشید تاثیری برعکس خواهد داشت. کمربندی که برمی گزینید باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و با رنگی که کفش هایتان دارد هماهنگی بالایی داشته باشد. برای اینکه کمربندتان سالم بماند بهتر است آن را به شکل عمودی باویزید و در محلی قرار دهید که دور از نور مستقیم آفتاب باشد. در این حالت کمربندتان مدت زمان بیشتری دوام خواهد داشت و می تواند سالم باقی بماند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلتر بر اساس قیمت
فیلتر بر اساس قیمت - slider
280000تومان2500000تومان
مناسب برای
مناسب برای
فیلتر بر اساس نوع محصول
فیلتر بر اساس جنس
فیلتر بر اساس سایز