دسته بندی ها
دسته‌ها
بهترین خرید اینترنتی شال و روسری

خرید اینترنتی شال و روسری | آدور استایل، برترین برند فشن و مد سال 98

علیرغم پیشرفت های چشمگیری که در حوزه اینترنت رخ داده، هنوز خرید اینترنتی به شکل واضح در ایران تعریف شده نیست و به همین دلیل استقبال از خرید اینترنتی شال و روسری چندان بالا نیست. اما مطالعه روند بازار نشان می‌دهد که هم مشتریان و هم شرکت ها تمایل دارند که به مرور زمان فروش اینترنتی روسری و شال را فعال کنند و از مزایای جالب توجه آن بهره ببرند.

با توجه به اینکه امکان خرید اینترنتی شال و روسری در بستر شبکه‌های اجتماعی و فروشگاههای اینترنتی مانند آدور استایل فراهم شده، در این مطلب به صورت اختصاصی می‌خواهیم روش فروش اینترنتی این محصولات را بررسی کنیم و راهکارهایی برای اعتمادسازی در آن هم معرفی کنیم.

توصیفی کلی از خرید اینترنتی شال و روسری

قبل از هر چیزی بیاید یک توصیف کلی از خرید آنلاین روسری و شال داشته باشیم. در این شیوه شما ابتدا در گوگل واژه خرید شال و روسری را جستجو می کنید یا قبلا در یک صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام مرتبط با این محصولات عضو شده‌اید. البته ممکن است شما از قبل یک فروشگاه اینترنتی مانند فروشگاه آدور استایل را بشناسید و مستقیم به سراغ آنها بروید.

حالا با توجه به سبک خرید اینترنتی خود می‌توانید محصولات مختلف فروشگاه یا صفحه مورد نظر را ببینید و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید. پس از کسب اطمینان از کیفیت محصول مورد نظر می توانید بلافاصله برای خرید آن اقدام کنید و بدون نیاز به مراجعه حضوری روند خرید را تکمیل کنید. در نهایت پرداخت اینترنتی را انجام داده و خرید اینترنتی شال و روسری به پایان می رسد. این یک تصویر شماتیک و کلی است که احتمالاً بسیاری از ما در سایر شیوه‌های خرید اینترنتی آن را تجربه کرده ایم.

برای خرید آنلاین شال و روسری چه گزینه هایی در اختیار داریم؟

خوشبختانه روسری و شال از جمله محصولاتی است که می توان از پنل های مختلف برای فروش آنلاین آنها استفاده کرد. بنابراین شیوه خرید شما صرفاً به یک روش خاص محدود نمی شود و با توجه به ابزارهایی که در اختیار دارید می توانید یک سبک خاص را انتخاب کنید. تجربه ما نشان می دهد که استقبال کاربران از خرید اینترنتی شال و روسری در سه شیوه زیر بیشتر است:

شال و روسری اینستاگرام

استفاده از اینستاگرام برای فروش محصول در چند سال اخیر روند بسیار رو به رشدی داشته و تقریباً همه زمینه های مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهد. صفحات فعال در اینستاگرام را می توان به دو گروه تقسیم کرد که یک گروه آنها صفحات شخصی یک فرد یا یک فروشگاه خانگی هستند و گروه دوم صفحه مربوط به شرکت های رسمی هستند. در هر صورت شما در هر دو حالت می توانید تصویر محصولات و مشخصات آنها را ببینید و از طریق تماس مستقیم با فروشنده برای خرید اینترنتی شال و روسری اقدام کنید.

شال و روسری تلگرام

اگرچه تلگرام یک پیام‌رسان معمولی برای ارتباط اینترنتی کاربران با یکدیگر است، اما می‌توان از آن برای فروش اینترنتی شال و روسری یا سایر محصولات بازار هم کمک گرفت. این قابلیت به دلیل امکان تشکیل کانال تلگرامی است که چندین و چند کاربر در یک صفحه خاص گردآوری می شوند و ادمین کانال می تواند محصولات مختلف را به آنها معرفی کند. معمولا در کانالهای تلگرامی تعداد محصولات زیاد است و امکان نوشتن مشخصات آنها به صورت کامل وجود دارد. برای خرید تلگرامی روسری و شال فقط کافی است که در خود پیام رسان به ادمین کانال پیام دهید یا حتی شماره های تماس آنها را استفاده کنید.

شال و روسری فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی را می‌توان مطمئن ترین راه خرید اینترنتی شال و روسری معرفی کرد. یک فروشگاه دیجیتال برای به دست آوردن رتبه مناسب در موتورهای جستجو و جذب مشتری هزینه زیادی می‌کند و از طرف نهادهای نظارتی هم تحت کنترل است. به همین دلیل احتمال کلاهبرداری در آن ها بسیار کمتر است و شانس شما برای به دست آوردن یک محصول با کیفیت افزایش می یابد. خوشبختانه فروشگاه های اینترنتی شال و روسری مانند آدور استایل امکان مرجوع کالا در صورت عدم رضایت را برای خریداران فراهم می کنند تا از این طریق یک محصول با کیفیت گیر آنها بیاید.

قضاوت گزینه‌ها

اگرچه تلگرام و اینستاگرام به عنوان شبکه اجتماعی جذاب هستند اما برای خرید اینترنتی شال و روسری چندان مطمئن نیستند. در بین این گزینه استفاده از فروشگاه های اینترنتی پیشنهاد بهتری است. البته روش های مختلف دیگری هم وجود دارد تا شما از کیفیت کار و مورد اعتماد بودن صفحات مجازی مطمئن شوید که ما در مطالب قبلی آنها را بررسی کرده‌ایم و توصیه می‌کنم که حتما آنها را مطالعه کنید.

مزایای خرید آنلاین روسری و شال

سوالی که در اینجا وجود دارد این است که با وجود فروشگاه های حضوری چرا ما باید به سراغ خرید اینترنتی شال و روسری برویم؟ پاسخ به این سوال را باید در برتری‌های خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری بجوییم. به طور کلی استفاده از روش خرید اینترنتی با مزایای زیر همراه است:

  • سرعت بالا در خرید: در روش خرید اینترنتی شما می توانید گزینه های مختلف را در کسری از ثانیه ببینید و حتی مشخصات آنها را هم بخوانید. بنابراین بدون اینکه نیازی به چانه زدن با فروشنده داشته باشید یا حتی از منزل خارج شوید و درگیر ترافیک شوید، می توانید با سرعت بالا محصول مورد نظر خود را بخرید و در بنابراین بدون اینکه نیازی به چانه زدن با فروشنده داشته باشید می توانید با سرعت بالا محصول مورد نظر خود را بخرید و در زمان تعیین شده تحویل بگیرید.
  • امکان مقایسه گزینه های متعدد: فضای یک فروشگاه اینترنتی مانند فروشگاه حضوری واقعی نیست که شما از فروشنده شرم داشته باشید. در خرید اینترنتی شال و روسری شما همه گزینه‌ها را در اختیار دارید و می توانید شکل ظاهری، اندازه و قواره، کیفیت تولید و قیمت آنها را با هم مقایسه کنید و حتی در نهایت هیچی هم نخرید!
  • کاهش دردسرهای خرید حضوری: برای خرید حضوری در وهله اول شما باید خودتان را به یک فروشگاه برسانید. حالا ممکن است شما در یکی از مناطق شهر باشید که دسترسی به فروشگاه برای شما محدود باشد و مجبور باشید که از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده کنید و ترافیک را تحمل کنید. در کنار آن باید کلی با فروشنده هم مذاکره کنید تا تخفیف بگیرید. اما خرید آنلاین روسری و شال صرفاً از محل کار یا از اتاق منزل انجام می شود و محصول درب منزل به شما تحویل داده می شود.
  • امکان سورپرایز کردن: فرض بگیرید که شما به فکر دادن هدیه تولد دوست دختر، هدیه روز مادر یا هدیه روز دختر هستید. برای سورپرایز کردن آنها استفاده از خرید اینترنتی شال و روسری بهترین گزینه ممکن است. در واقع شما با خیال راحت محصول مورد نظر را می خرید و در منزل منتظر می‌مانید تا راس ساعت و زمان مشخصی به آنها تحویل داده شود. پس اگر به فکر انتخاب روسری و شال به عنوان هدیه هستید حتماً از این ایده هم استفاده کنید.
  • اطلاع از شال و روسری جدید: استفاده از بستر اینترنت یعنی به کارگیری یک راه ارتباطی ساده و سریع برای اطلاع از محصولات مختلف. با توجه به اینکه رقابت در حوزه مد و فشن بسیار زیاد است و طبیعی است که در سریع‌ترین زمان ممکن آخرین مدل های شال و روسری به نمایش گذاشته می شود. بنابراین شما بدون اینکه نیازی به حضور در بازار و اطلاع از ترند های مد و فشن داشته باشید از آخرین محصولات بازار روسری و شال مطلع میشوید و با توجه به برنامه‌ریزی خود برای آنها اقدام می کنید.

معایب خرید اینترنتی روسری و شال

علیرغم مزایای که گفته شد باید قبول کنیم که خرید آنلاین شال و روسری برخی معایب خاص هم دارد که بیشتر به دلیل ظرفیت ذاتی اینترنت است. با توجه به اینکه میزان نظارت روی شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام کمتر است ممکن است خطراتی در این شیوه خرید اینترنتی وجود داشته باشد. از جمله معایب خرید اینترنتی شال و روسری باید به دو مورد زیر اشاره کنیم:

  • احتمال کلاهبرداری: نظارت ضعیف بر صفحات اینستاگرام و کانال های تلگرامی باعث می‌شود که برخی افراد کلاهبردار امکان سوء استفاده از فروش اینترنتی شال و روسری را داشته باشند. این موضوع برای کسانی که به نوع پارچه و جنس محصول آشنایی ندارند بدتر است و احتمال فروش اجناس بی کیفیت به آنها وجود دارد. به همین دلیل در مطالب قبلی در مورد جنس پارچه روسری و شال صحبت کردیم و سعی کنید از آن به عنوان یک الگو در خرید اینترنتی شال و روسری استفاده کنید.
  • عدم امکان بررسی محصول: از دیگر ایراداتی که به بحث فروش اینترنتی روسری و شال وارد شده این است که شما امکان بررسی حضوری محصول را ندارید و بیشتر باید به توصیف فروشنده اعتماد کنید. البته فروشگاه های اینترنتی امکان پرداخت در محل و امکان مرجوع کالا در صورت بی کیفیت بودن را به وجود آورده اند تا به نوعی این ضعف را پوشش دهند.

چگونه از یک فروشگاه اینترنتی شال و روسری مطمئن شویم؟

حالا اگر شما تصمیم دارید که از خرید اینترنتی شال و روسری استفاده کنید باید راهکارهایی برای کسب اطمینان از کیفیت کار و نحوه فروش فروشگاه ها داشته باشید. معمولاً فروشگاههای باسابقه برای کسب اعتبار مشکلی ندارند. اما شما اگر یک فروشگاه خاص را انتخاب کرده اید توصیه ما این است که حتماً فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید تا از کیفیت کار آنها مطمئن شوید:

مطالعه درباره ما و سابقه فروشگاه

این یک واقعیت است که صفحه درباره ما و سابقه فروشگاه توسط خود صاحب کار نوشته می شود. اما در هر صورت این افراد امکان دروغ پردازی زیاد در این حوزه ندارند و در سایر زمینه‌ها میتوان حرف‌های آنها را راستی آزمایی کرد. در هر صورت نوشتن سابقه الکی یا دادن اطلاعات دروغ چیزی جز بی اعتمادی کاربران به دنبال ندارد و مطمئن باشید که یک فروشگاه معتبر همیشه اطلاعات درست و دقیق در این قسمت وارد می کند.

اطلاع از آدرس و راه تماس

معمولا فروشگاه های معتبر و کسانی که محل مشخصی برای فعالیت خود دارند از دادن اطلاعات تماس و آدرس ابایی ندارند. این فروشگاه ها باید با شیوه‌های مختلف اعتماد مشتریان و مخاطبین خود را جلب کنند و دادن آدرس و راه تماس حربه خوبی است. اگر شما هم قصد خرید اینترنتی شال و روسری دارید می‌توانید اطلاعات آدرس و تماس فروشگاه را بگیرید و حتی با آنها تماس بگیرید. در هر صورت از این اطلاعات برای اطلاع از پیامدهای بعدی هم به شما کمک می کند.

دریافت مجوزهای قانونی

برای یک فروشگاه اینترنتی هیچ چیزی به اندازه دریافت نماد اعتماد الکترونیکی یا همان ای نماد اهمیت ندارد. داشتن این علامت به این معنی است که کلیه فعالیت های فروشگاه تحت نظارت نهادهای قانونی بوده و این می‌تواند یک قوت قلب برای خریداران باشد. در ضمن برخی از فروشگاه ها ممکن است مجوز های دیگری برای فعالیت داشته باشند که در سایت خود قرار دهند و از این طریق اعتماد خریداران را جلب کنند.

مطالعه کامنت مشتریان دیگر

اگر به طور خاص خرید شال و روسری اینستاگرام یا خرید شال و روسری تلگرام را هدف خود قرار دهید قبل از هر کاری کامنت مشتریان دیگر را هم مطالعه کنید. در حقیقت دارندگان حساب کاربری در شبکه های مجازی کنترل چندانی روی کامنت‌ها و نظر کاربران ندارند و این اطلاعات تا حدود زیادی دستکاری نشده است. بر همین مبنا می توانید از آنها برای اعتماد به فروشنده های اینستاگرامی و تلگرامی کمک بگیرید.

امکان مرجوع کالا

در نظر گرفتن امکان مرجوع کالا برای خرید های اینترنتی از این جهت اهمیت دارد که نشان دهنده اعتماد فروشنده به محصولات خود است. در هر صورت شما در خرید اینترنتی شال و روسری معیار مشخصی برای سنجش کیفیت محصولات ندارید و تنها باید روی بحث امکان مرجوع کالا و پرداخت در محل حساب کنید. پس حتماً این معیار را هم به عنوان یکی از اصول قضاوت خود در نظر بگیرید

جمع بندی

در این مطلب تلاش کردیم که هم روش خرید اینترنتی شال و روسری را توضیح دهیم و هم در مورد مزایا و معایب آن صحبت کنیم. در ضمن شیوه های اعتماد کردن به یک فروشگاه اینترنتی را معرفی کردیم و انتظار داریم که شما به عنوان خریدار به همه این موارد توجه داشته باشید. در فروش اینترنتی شال و روسری شما امکان بررسی کالا در همان لحظه را ندارید و به همین دلیل سعی کنید که تضمین های مختلفی برای خرید خود در نظر داشته باشید.

اگر شما هم پیشنهادی دارید خوشحال می شویم که در بخش نظرات همین مطلب بنویسید یا برای گرفتن اطلاعات تکمیلی از طریق سایت با ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلتر بر اساس قیمت
فیلتر بر اساس قیمت - slider
280000تومان2500000تومان
مناسب برای
مناسب برای
فیلتر بر اساس نوع محصول
فیلتر بر اساس جنس
فیلتر بر اساس سایز