دسته بندی ها
دسته‌ها
خرید شال و روسری اینستاگرام منطقی است یا خیر

آیا خرید شال و روسری اینستاگرام منطقی است و چکار کنیم؟

با فراگیری عجیب استفاده از اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب، شاهد شیوع پدیده ای به اسم فروش شال و روسری اینستاگرام هستیم که کم‌کم جای خرید حضوری را می گیرد. وقتی که یک صفحه اینستاگرام با چند هزار فالوور در ارتباط است، مسلماً راه بیشتری برای نشان دادن محصولات به مشتریان در اختیار دارد. این باعث می شود که روند تبلیغات و بازاریابی آنها با قیمت بسیار کمتری نسبت به حالت عادی انجام شود. اما آیا واقعاً خرید روسری اینستاگرام منطقی است؟ آیا اعتماد کردن به یک شبکه مجازی نتیجه مثبتی به دنبال دارد؟ این سوالاتی است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت و روش درست مواجهه با آنها را خواهیم گفت.

نحوه فروش شال و روسری اینستاگرام

قبل از هر چیزی باید بررسی کنیم که روند فروش شال و روسری در اینستاگرام به چه صورت است؟ آیا هر کسی می‌تواند یک صفحه مجازی داشته باشد و به صورت مستقل اقدام به فروش روسری کند؟ تکلیف ما به عنوان فالوور و خریدار چیست؟ چگونه به آنها اعتماد کنیم؟

حالا اگر امکان خرید روسری اینستاگرام برای شما فراهم شده، بهتر است در مورد روش فروش آنها هم صحبت کنیم:

  • فروش مستقل روسری در اینستاگرام: در این شیوه هر فرد به صورت عادی اقدام به ایجاد یک صفحه اینستاگرام کرده و محصولات مختلف را در صفحه خود قرار می‌دهد. حالا ممکن است این فرد یک یا چند جین روسری در منزل داشته باشد و بخواهد بدون داشتن مغازه به کسب درآمد بپردازد یا حتی ممکن است یک کلاهبردار باشد و سعی کنند که از این طریق روسری های جعلی و بی کیفیت بفروشد.
  • فروش به عنوان بخشی از برنامه بازاریابی شرکت: روش دوم مربوط به کسانی است که به صورت واقعی دارای فروشگاه و مغازه هستند و از اینستاگرام برای فروش محصول و همچنین بازاریابی استفاده می کنند. معمولاً این صفحات به یک وب سایت یا به یک آدرس واقعی در سطح شهر لینک می شوند تا فالوور بتواند واقعی بودن صفحه را تشخیص دهد. اطلاعات تماس و ارتباطی دیگری هم در اختیار فالوورهای خود قرار می دهند تا روش فروش آنها کاملاً قانونی و مطمئن باشد.

اگر چه در اینجا ما قرار نیست که همه فروشنده های مستقل روسری اینستاگرام را غیرقانونی و کلاهبردار معرفی کنیم، اما حقیقتاً روش فروش دوم مقبول تر و پسندیده تر است. در واقع فالوورها می دانند که محصول خریداری شده آنها چه منشای دارند و کیفیت آن به چه صورت است.

چگونه از کیفیت روسری مطمئن شویم؟

احتمالاً این سوال در ذهن شما شکل گرفته که با وجود داشتن یک صفحه اینستاگرام، چگونه کیفیت روسری را تشخیص دهیم. حقیقت ماجرا این است که شما هیچ راهکاری برای بررسی کیفیت محصول ندارید. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که کسانی که به صورت معتبر فعالیت می کنند، دو گزینه را برای اعتماد مشتریان خود در نظر می گیرند.

  • امکان مرجوع کالا: با توجه به این قانون شما هنگامی که روسری را تحویل می گیرید، می توانید صداقت فروشنده را از لحاظ جنس و کیفیت محصول بررسی کنید و در صورتی که با نیاز شما همخوانی داشت هزینه آن را بپردازید.
  • پرداخت درب منزل: کسانی که وب سایت فروش اینترنتی روسری دارند، مطمئن تر هستند و نماد اعتماد الکترونیک دارند. اما در مورد خرید روسری اینستاگرام حتما گزینه پرداخت درب منزل را انتخاب کنید و پس از تحویل روسری و اطمینان از کیفیت آن، پول روسری را بپردازید.

چگونه در خرید روسری دچار دردسر نشویم؟

استفاده از اینستاگرام برای خرید شال و روسری گزینه خوبی است و بسیاری از دردسرهای شما برای پیدا کردن فروشنده مناسب از بین می‌برد. اما نباید این حقیقت را هم فراموش کنیم که دردسر های پنهانی در جریان آن وجود دارد. این دردسرها می‌تواند شامل تحویل گرفتن یک جنس بی کیفیت، کلاهبرداری و برداشت پول یا موارد مشابه شود. حالا اگر شما هم از دردسر فراری هستید، راهکارهای زیر خوب هستند:

  • صفحاتی را انتخاب کنید که شناسنامه دارند: وقتی که شما قرار است یک پیج اینستاگرامی را برای خرید محصول انتخاب کنید، حتما مطمئن شوید که راه ارتباطی مناسب و استاندارد مانند شماره تلفن و آدرس دارند و به شما ثابت می کند که یک فروشنده معتبر هستند.
  • تعداد فالوور معیار خوبی است: هرچه تعداد فالوور یک صفحه بیشتر باشد، امکان کسب درآمد از آن بیشتر است و به همین دلیل هیچ وقت به پول کم ناشی از کلاهبرداری راضی نمی شوند. حتی تعداد فالوور زیاد هم برای آنها از راه تبلیغات منجر به کسب درآمد می شود. پس ترجیحاً برای خرید روسری از اینستاگرام سراغ صفحاتی بروید که فالوور زیادی دارند و مطمئن هستند.
  • از دیگر کاربران بپرسید: اگر پست ها و محصولات مختلف یک صفحه اینستاگرامی را ببینید، احتمالاً در بین کامنت های آنها متوجه می شوید که برخی از آنها سابقه خرید دارند. خیلی راحت به سراغ این خریداران بروید و در مورد تجربه قبلی آنها بپرسید.

خرید شال و روسری اینستاگرام راهکار خوبی است و می‌تواند دردسرهای شما را کم کند، اما سعی کنید که به سراغ یک گزینه خرید مطمئن و شناخته شده بروید. جست و جو در سایت های فشن و مد خارجی نیز می تواند در ایده دادن به شما بسیار کمک کند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلتر بر اساس قیمت
فیلتر بر اساس قیمت - slider
280000تومان2500000تومان
مناسب برای
مناسب برای
فیلتر بر اساس نوع محصول
فیلتر بر اساس جنس
فیلتر بر اساس سایز