سبد خرید 0 x

برترین برند شال سبز | مدل 2020

برترین برند شال سبز | مدل 2020

به جرات می توانیم ادعا کنیم که طیف وسیعی از دختران از شال سبز و به طور خاص از سبز لجنی برای تیپ اسپرت استفاده می کنند. رنگ سبز ساده معمولا کمتر انتخاب می شود و طیف های رنگی مانند سبز روشن و سبز تیره می تواند استایل های متفاوتی برای شما خلق کند. یعنی شما برای استفاده از روسری سبز میتوانید رنگ مانتو یا رنگ پالتو خود را با توجه به استایلی که انتخاب کرده‌اید تغییر دهید.

با توجه به محبوبیتی که شال سبز بین نسل جوان دارد در ادامه به شما خواهیم گفت که در مورد استفاده از آن به چه نکاتی توجه کنید و کدام یک از طیف های رنگی آن را به کار ببرید.

چرا شال سبز بیشتر انتخاب جوانان است؟

اگر در دور و اطراف خود چرخی بزنید شاید معدود کسانی پیدا کنید که در سن بالاتر از ۴۵ سال باشند و شال یا روسری سبز را انتخاب کنند. این انتخاب در وهله اول به فلسفه رنگی آن برمی‌گردد که بیشتر به عنوان یک رنگ خالص سرد شناخته می شود. از طرف دیگر ترکیب کردن آن با رنگهای دیگر یا تغییر تناژ رنگی آن به سبز زیتونی یا سبز روشن بیشتر برای تیپ های جوان علاقه ایجاد می کند و به نوعی اسپرت است.

افراد جوان و دختران کم سن و سال می توانند به شکل های مختلف از شال سبز استفاده کنند. برای این افراد استفاده از یک مانتو زرد رنگ یا یک مانتو سفید رنگ محدودیت چندانی ندارد و با انتخاب شال های زیتونی یا شال سبز سدری راحت می توانند کیف دلخواه خود را ایجاد کنند. در ضمن استفاده از سبک فری استایل و همراه کردن آن با سبز لجنی امکان ایجاد یک تیپ اسپرت را به آن ها می دهد که معمولاً دختران دبیرستانی علاقه زیادی به آن دارند.

شال و روسری سبز در استایل های مختلف

در بند قبلی بیشتر به استفاده از محصولات سبز رنگ برای تیپ اسپرت اشاره کردیم و طیف لجنی آن مهم ترین انتخاب است. اما این به معنی محدود کردن سایر طیف های رنگی نیست. افراد سفید پوست با انتخاب شال سبز یشمی می توانند نگاه جذابی در چهره خود ایجاد کنند. این افراد برای فصل بهار با انتخاب سبز پسته ای چشم‌ها را به خود خیره می کنند و نگاه متفاوتی نسبت به قبل به وجود می‌آورند.

افرادی که تیپ رسمی را انتخاب می‌کنند و به دنبال شال سبز مجلسی هستند، در وهله اول بهتر است که شال و روسری قواره بزرگ را انتخاب کنند و ترجیحاً طیف رنگ خالص آن را به کار ببرند. افرادی که در محدوده سنی بالاتر از ۴۵ سال هستند و می‌خواهند از رنگ سبز استفاده کنند بهتر است که رنگ غالب را به یک رنگ دیگر بدهند و از طرح های گلدار یا طرح های چهارخانه کمک بگیرند. البته ترکیب رنگ سبز با رنگ مشکی هم ایده خوبی به آنها می دهد تا انتخاب های وسیع تری داشته باشند.

شال سبز به چه مانتویی میاد؟

معمولاً انتخاب اول کسانی که به دنبال شال و روسری سبز هستند، تیپ سبز است. این افراد برای رنگ پالتو و رنگ مانتو خود به سراغ طیف های رنگی متنوع سبز می روند که عمدتاً سبز لجنی یا رنگ‌های سبز تیره هستند. نکته مهم برای این افراد این است که رنگ شال و روسری با رنگ مانتو همخوانی نداشته باشد که به نوعی بسیار ساده و معمولی به نظر می رسد.

رنگ سبز با رنگ های شاد و باز مانند زرد یا سفید همخوانی خوبی دارد و برای رنگ سیاه انتخاب خوبی نیست. همچنین معمولاً این رنگ با رنگ آبی یا رنگ سرمه‌ای جواب نمی دهد و بهتر است که شما آن را امتحان نکنید. برای استفاده از شال سبز پترن های مختلفی وجود دارد که هر کسی با توجه به سلیقه خود و استایلی که دوست دارد می تواند یکی از آنها را انتخاب کند.

شال و روسری سبز و رنگ پوست

اگر به فکر استفاده از شال سبز رنگ هستید باید تفاوتی که به هنگام استفاده از آن به وجود می آورید در ذهن خود داشته باشید. رنگ سبز برای افراد سیاه پوست و افراد شکلاتی انتخاب خوبی نیست. این دو طیف رنگی با همدیگر همخوانی چندانی ندارند و اگر قصد استفاده از این محصول را دارید بهتر است که رنگ سبز غالب نباشد و یک رنگ روشن را به عنوان رنگ غالب محصول انتخاب کنید.

افراد سفید پوست برای استفاده از شال سبز محدودیت کمتری دارند و معمولاً امکان استفاده از طیف های رنگی متنوع آن را دارند. البته برای این افراد رنگ سبز زیتونی و رنگ سبز روشن کنتراست چندانی ایجاد نمی کند و به نوعی رنگ چهره آنها یکپارچه به نظر می رسد. بنابراین می توانند کمی از طیف های رنگی تیره تر کمک بگیرند یا حتی به سراغ روسری های طرح دار و الگو دار بروند که نسبت به روسری سبز ساده انتخاب بهتری است.

رنگ سبز را در چه شرایطی استفاده کنیم؟

رنگ سبز به عنوان پوشش رسمیت چندانی ندارد و به همین دلیل اگر شما به دنبال روسری سبز مجلسی هستید باید رنگهای تیره آن را انتخاب کنید. برای مراسم های شاد مانند مراسم تولد یا مراسم عروسی یا سایر مراسم های خودمانی امکان استفاده از رنگ‌های سبز شاد و روشن را دارید که وجهه خوبی به چهره شما میبخشد و یا حتی آنرا به دوستان و نزدیکانتان کادو دهید. اما در مورد مراسم‌های رسمی معمولاً شال و روسری سبز انتخاب های خوبی نیستند و اگر از آنها استفاده می کنید رنگ هایی مانند سبز لجنی را انتخاب کنید.

البته باید قبول کنیم که استفاده از روسری و شال سبز به سایر قسمت های پوشش شما مانند رنگ مانتو یا رنگ پالتو و حتی رنگ شلوار و کفش شما بستگی دارد. توصیه ما این است که در این جور مواقع حتماً از فروشنده مشورت بگیرید و یا یکی از دوستانتان را همراه خود ببرید تا انتخاب رنگ مناسب به شما کمک کند.

خوشحال می شویم که اگر شما هم پیشنهادی دارید در قسمت نظرات همین مطلب بنویسید و برای خرید محصول هم با کارشناسان ما در ارتباط باشید.