سبد خرید 0 x

بهترین برند روسری سبز | مدل 2020

بهترین برند روسری سبز | مدل 2020

روسری سبز یکی از انتخاب های متفاوت خانم ها برای طراوت بخشیدن به نحوه پوشش خود است. رنگ سبز جنبه روانشناسی خاص خود را دارد و امکان ترکیب کردن آن با رنگهای مختلف وجود دارد. یعنی شما برای داشتن یک تیپ سرد یا یک تیپ گرم می توانید آن را با طیف های رنگی دیگر ترکیب کنید و مطمئن باشید که جذاب هستید. از طرف دیگر هماهنگ کردن روسری و شال سبز رنگ با مانتو ایده های جالبی به شما می دهد که در مهمانی‌ها یا در مراسم‌های رسمی از آنها استفاده کنید.

حالا اگر تصمیم دارید که از روسری سبز و خانواده های آن استفاده کنید چند نکته به شما خواهیم گفت که مطمئناً کمک کننده خواهد بود.

چه محصولاتی از روسری سبز در بازار داریم؟

فقط کافی است که به ترکیب رنگهای مختلف توجه کنید. روسری های سبز یشمی، روسری های سبز آبی، روسری های سبز لجنی، روسری و شال سبز سدری، روسری و شال سبز روشن، روسری و شال سبز ابریشم، روسری و شال سبز پسته ای.

این فقط چند مورد از تنوع رنگی بود که شما می توانید در مورد روسری سبز انتخاب کنید و آنها را با رنگ مانتو یا رنگ لباس خود هماهنگ کنید. حالا ممکن است شما رنگ های دیگری را هم با آن ترکیب کنید که مثلاً سبز و خردلی داشته باشید و سعی کنید که یک تیپ جدید برای خود خلق کنید.

چیزی که در مورد خرید روسری سبز باید به خاطر داشته باشید این است که ترکیب رنگ آن با مانتو هماهنگ باشد تا بیش از حد سرد یا بیش از حد گرم نباشد.

روانشناسی رنگ سبز

از لحاظ روانشناسی، رنگ سبز به صورت خالص به عنوان یک رنگ سرد شناخته می شود. این در حالی است که امکان ترکیب این رنگ با طیف وسیعی از رنگ‌های دیگر وجود دارد که حتی در برخی موارد می توان استایل گرم خلق کرد. ویژگی جالب دیگری که در مورد رنگ سبز وجود دارد این است که نسبت به نور خورشید یا هوای ابری طیف های متفاوتی از نور را منعکس می‌کند که برای بیننده جذاب به نظر می‌رسد.

بنابراین امروزه می بینیم که بسیاری از سلبریتی ها به سراغ طیف های متنوعی از رنگ سبز مانند سبز مخمل یشمی به عنوان القاگر قدرت و ثروت می روند یا از رنگ سبز چمنی برای طراوت بخشیدن به چهره خود استفاده می کنند. در مورد روسری سبز هم شما می‌توانید از لباس‌های متنوع یا ترکیب رنگهای خاص استفاده کنید تا زیباتر به نظر برسید.

مانتو و روسری سبز

معمولاً در انجمن های اینترنتی سوالات مختلفی در مورد مانتوی مناسب برای ست کردن با روسری سبز یا موارد مشابه آن ها پرسیده می شود. اصولاً امکان ترکیب کردن رنگ سبز با رنگ های روشن تر و رنگ‌های شاد وجود دارد و معمولاً با رنگ های تیره و سرد ترکیب جالبی نمی دهد.

جالب ترین ترکیباتی که شما می توانید داشته باشید ست کامل سبز است که شامل روسری و شال سبز به همراه مانتو سبز است. همراه کردن این تیپ با یک شلوار سفید رنگ می تواند تکمیل کننده زیبایی شما باشد. توصیه می شود که رنگ سبز به صورت خالص استفاده نشود و برای روسری از روسری سبز لجنی و برای مانتو از روسری سبز روشن استفاده شود یا بالعکس.

اگر به دنبال یک تیپ شاد و تابستانی هستید می توانید رنگ سبز را با رنگ‌هایی مانند یاسی یا صورتی ترکیب کنید. رنگهای خانواده قرمز در کنترل سردی نگاه رنگ سبز تاثیرگذار هستند و اگر شما تصمیم دارید که روسری سبز انتخاب کنید سعی کنید که رنگ های شاد تری برای مانتو خود انتخاب کنید.

انتخاب روسری سبز با توجه به رنگ پوست

همانطور که گفتیم معمولاً رنگ سبز با رنگ های تیره و رنگ های گرم ترکیب خوبی نمی دهد. به همین دلیل برای کسانی که رنگ پوست شکلاتی دارند یا برای افراد با پوست گندمی استفاده از روسری سبز توصیه نمی شود یا حداقل سعی کنید که از محصولاتی مانند روسری سبز و کرم یا ترکیب رنگ های باز تر استفاده کنید.

افراد سفید پوست در انتخاب رنگ برای شال و روسری محدودیتی ندارند و به همین دلیل معمولا می تواند طیف های رنگی مختلف از روسری‌های سبز را انتخاب کنند. البته این افراد می‌توانند موارد دیگری مانند رنگ مو یا سبک آرایش یا حتی رنگ چشم را در انتخاب رنگ قالب روسری در نظر بگیرد.

روسری و شال سبز برای تیپ کلاسیک یا اسپرت؟

معمولاً رنگ سبز به دلیل سرمای ذاتی خود انتخاب خوبی برای تیپ کلاسیک است و افراد می توانند از روسری سبز قواره بزرگ به همراه مانتو های بلند استفاده کنند. در ضمن استفاده از روسری های سبز ابریشم برای افراد میانسال انتخاب خوبی است که هم رسمیت کلی آن حفظ می شود هم امکان استفاده از ترکیب رنگ‌های متفاوت آن را دارند.

اما برای کسانی که قصد استفاده از روسری سبز در تیپ اسپرت را دارند باید از استفاده از رنگ های مختلف بترسند. اگر می خواهید رنگ سبز در شال و روسری شما غالب باشد باید سعی کنید که از رنگهای روشن مانند رنگ سفید و رنگ کرم به عنوان ترکیبی استفاده کنید. البته شما می توانید رنگ غالب روسری و شال خود را به سمت رنگ های شاد مانند صورتی یا گلبهی یا حتی یاسی ببرید و از این طریق به عنوان یک روسری اسپرت از آن کمک بگیرید.

روسری سبز را از کجا بخریم؟

جایی بهتر از آدور استایل سراغ دارید؟

ما در گرو آدور استایل انواع مختلفی از روسری و شال سبز رنگ را در اختیار شما می گذاریم و اطلاعات کاملی را به صورت اینترنتی برای هر کدام از آنها نوشته ایم. در اینجا شما می توانید مشخصات هر کدام از محصولات را به تفکیک و با در نظر گرفتن جنبه‌های روانی و شخصیتی را مطالعه کنید و حتی این محصول می تواند گزینه مناسبی بعنوان کادو برای اهدا به دوستانتان باشد.

در ضمن این امکان را هم برای شما فراهم آورده ایم تا در صورت نیاز با کارشناسان و پشتیبان ما صحبت کنید و از مشورت آنها کمک بگیرید. همچنین در قسمت مجله آدور استایل به شکل های مختلف به استفاده از شال و روسری در تیپ ها و سبک های مختلف پرداخته ایم تا از این طریق به سوالات احتمالی شما پاسخ داده باشیم.