سبد خرید 0 x

بهترین مدل‌های شال‌گردن بافتنی دخترانه جدید

بهترین مدل‌های شال‌گردن بافتنی دخترانه جدید

شال‌گردن‌های زمستانه نقش بسیار پر رنگی جهت گرم نگه داشتن شما و محافظت در برابر سرما دارند. حتی هنگامی که از کت و پالتوهای زمستانی بلند و گرم استفاده می‌کنید، باز هم آشکار بودن ناحیه گردن شما می‌تواند راه را برای نفوذ سرما و در نتیجه بیماری‌های فصلی آزاردهنده باز بگذارد. شال‌گردن علاوه بر گرم نگه داشتن شما، جلوه‌ی ویژه‌ای به ظاهرتان خواهد داد و باعث دوچندان شدن جذابیت شما خواهد شد. در ادامه با آدوراستایل همراه شوید تا با 3 روش محبوب بستن شال، و معیارهای مهمِ خرید شال‌گردن بافتنی دخترانه جدید آشنا شوید و بتوانید انتخابی عاقلانه‌تر داشته باشید.

شال‌گردن بافت؛ گرمایی دلچسب در سرمای هوا

برای خرید شال‌گردن بافتنی دخترانه جدید، بهتر است فاکتورهای مختلفی را در نظر داشته باشید. به طور قطع استفاده اصلی از شال‌گردن در فصل سرما و برای گرم نگه داشتن بدن است. اما بهتر است از جلوه و ظاهر بی‌نظیری که شال‌گردن می‌تواند به استایل شما اضافه کند غافل نشویم. بهترین الیافی که می‌توانند شما را به طور کامل گرم نگه دارند، الیاف پشم گوسفند و پشم‌های نرم مانند کشمیر هستند. مخمل نیز می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد؛ اما نسبت به پشم گرمای کمتری را فراهم خواهد کرد. در انتهای بعضی از شال‌گردن‌ها نیز از خز یا الیاف دیگری استفاده می‌شود که می‌توانند علاوه بر گرمای بیشتر، داشتن استایلی جذاب‌تر را نیز برای شما تضمین کنند.

شال‌گردن بافتنی دخترانه جدید؛ زیبا و جذاب

اگر هدف اصلی شما از تهیه و استفاده از شال‌گردن زیبایی و جذابیت است، بهتر است سراغ شال‌گردن‌هایی بروید که با نخ‌های جذاب و جدید بافته شده‌اند. در شال‌گردن‌هایی که با هدف افزودن بر زیباییِ استایلِ افراد بافته می‌شوند استفاده از ابریشم، روبان، خز و دیگر الیاف تزئینی و جذاب بسیار معمول است. اینگونه شال‌گردن‌ها علاوه بر دوچندان کردن زیبایی ظاهر شما، گرمای نسبی‌ای را برایتان به ارمغان می‌آورند. البته در شال‌گردن‌های این‌چنینی، علاوه بر استفاده از الیاف متنوع و رنگارنگ از اشکال متنوعی نیز استفاده می‌شود. شال‌گردن‌های معمولی، بلند و مستطیل شکل هستند در حالی که می‌توان با کمی تغییر در شکل و ترکیبِ این شال‌گردن‌هایِ معمولی و کسل کننده، آنها را به شال‌هایی جذاب‌تر و جدیدتر تبدیل کرد. در ادامه به معرفی انواع روش‌های بستن شال‌گردن بافتنی دخترانه جدید نیز خواهیم پرداخت.

3 روش ‌جذاب برای بستن شال‌گردن

روش‌های بسیار زیادی برای استفاده از شال‌گردن‌های مختلف وجود دارد. شما می‌توانید با توجه به استایل مورد پسند خود و همچنین دیگر پوشاکی که همراه با شال‌گردن استفاده می‌کنید، شالِ خود را به روش‌های مختلفی دور گردن خود ببندید. در ادامه تعدادی از این روش‌ها را معرفی خواهیم کرد:

گره پاریسی؛ جذاب و راحت

از جمله راحت‌ترین و شیک‌ترین روش‌های بستن شال‌گردن، گره پاریسی است. تنها کافیست شال‌گردن خود را از وسط تا کنید و آن را دور گردن خود بیندازید. سپس طرفِ آزاد شال را از داخل حلقه‌ای که در طرفِ دیگر شال‌گردن ایجاد کرده‌اید رد کنید. در صورت نیاز می‌توانید با کشیدن طرفِ آزادِ شالِ خود، تنگ و گشاد بودن شال‌گردن را دور گردن خود تنظیم کنید.

مدل دوپیچ؛ ساده و سنگین

مدل دوپیچ مدلی بسیار معمول ولی شیک است. می‌توانید در عرض 5 ثانیه شال‌گردن خود را به روش دوپیچ ببندید. تنها کافیست شالِ بلند خود را روی گردنتان بی‌اندازید، سپس دو طرف شال را دوباره از روی شانه‌هایتان رد کرده و با ایجاد حلقه‌ای جدید آنها را جلو بیاورید و تمام! به همین راحتی با ایجاد دو پیچش در اطراف گردن خود، به ظاهری شیک و جذاب رسیدید.

گره خرگوشی؛ شاد و فریبنده

گره خرگوشی نیز راهی متنوع و جدید برای رسیدن به ظاهری زیبا و مطمئن است. تنها کافیست شالِ خود را دور گردنتان بی‌اندازید به طوری که یک طرف آن کاملا بلندتر از طرف دیگر باشد. حال طرف بلندِ شال را یک بار دیگر دور گردن خود بپیچید. انتهای آن را از زیر حلقه ی ایجاد شده دور گردن خود رد کنید و طرف کوتاه‌تر شال را به آن گره بزنید. حال گره ایجاد شده را زیر شالِ دور گردن خود پنهان کنید؛ به همین راحتی! روش خرگوشی روشی بسیار جذاب برای بستن شال‌های پارچه‌ای یا نازک است.

برای خرید شال‌گردن بافتنی دخترانه جدید به چه نکاتی توجه کنیم

برای خرید هر البسه‌ای، در نظر گرفتن معیارهای مختلف می‌تواند برای انتخاب و خریدی بهتر به شما کمک کند. شال‌گردن‌های زمستانه نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اگر قصد دارید برای خرید شال‌گردن بافتنی راهی بازار شوید، بهتر است ابتدا پاسخ سوال‌های زیر را برای خودتان در نظر داشته باشید:

  • آیا می‌خواهم شال‌گردنم را با کت یا پالتویی خاص سِت کنم؟
  • چه جنسی را ترجیح می‌دهم؟
  • انتظار فراهم شدن چه مقدار گرمایی را از شال‌گردن جدیدم دارم؟
  • چه تعداد بار می‌خواهم آن را دور گردنم بپیچم؟
  • آیا این شال‌گردنِ جدید، در صورت نیاز به راحتی تمیز می‌شود؟
  • شال‌گردنی که می‌خواهم چقدر عمر می‌کند؟ (همواره کیفیت را در نظر داشته باشید)
  • چه مقدار می‌خواهم برای خرید شال‌گردن بافتنی دخترانه جدید هزینه کنم؟

این سوال‌ها به شما کمک خواهند کرد که بدانید دقیقا چه انتظاراتی از شالِ جدید خود دارید. به همین ترتیب می‌توانید انتخابی عاقلانه‌تر و بهتر داشته باشید.

چگونه شال‌گردن بافتنی را تمیز کنیم

جنس شال‌گردن شما، نحوه تمیز کردن آن را مشخص می‌کند. بهتر است هنگام خریداریِ شال، نحوه نگهداری و تمیز کردن آن را از فروشنده بپرسید. اگر به هر دلیلی نمی‌دانید چگونه شالِ بافتنی خود را بشویید، می‌توانید آن را با استفاده از آب سرد و کمی صابون، با استفاده از دست تمیز کنید. سپس آن را در هوای آزاد بگذارید تا خشک شود.

کلام پایانی

همانطور که در آدوراستایل خواندید، شال‌گردن علاوه بر حفظ گرما و محافظت شما از نفوذ بیماری‌ها، می‌تواند جذابیت ظاهر شما را بیش از پیش کند. به همین علت، داشتن شال‌گردنِ بافت از جمله ضرورت‌های کمد شخصی هر فردی است که به جذابیت ظاهر خود اهمیت می‌دهد. با خرید مدل‌های متنوعِ شال‌گردن بافتنی دخترانه جدید، می‌توانید شیک بودن تیپ و استایل خود را به رخ دیگران بکشید. توجه به معیارهای مهم برای خرید شال‌گردن‌های باکیفیت و کاربردی را فراموش نکنید. امیدواریم با آدوراستایل، زمستانی زیبا و گرم را تجربه کنید.