سبد خرید 0 x

جدیدترین مدل‌های شال و کلاه بافتنی 2020

جدیدترین مدل‌های شال و کلاه بافتنی 2020

شما هم از آن دسته از افراد هستید که با فرا رسیدن فصل‌های پاییز و زمستان که هوا سرد می‌شود از پوشیدن کلاه بافتنی و لباس‌های گرم گریزانید؟ برای انتخاب بهترین و جدیدترین مدل‌های شال و کلاه بافتنی دچار شک و تردید هستید؟ می‌خواهید بدانید چگونه شال و کلاه خود را با سایر لباس‌هایتان ست کنید؟ یکی از فصل‌های زیبای سال زمستان است اما مشاهده زیبایی‌های این فصل می‌تواند به قیمت بیماری شما تمام شود! با مطالعه این مقاله می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید! ضمن ساختن استایلی جذاب برای خود با استفاده از کلاه و لباس‌های گرم، از بدن خود در برابر سرما محافظت کنید. با ما همراه باشید تا به راحتی بتوانید مناسب‌ترین کلاه و شال را متناسب با فرم صورت، استایل و رنگ مو برای خود یا به عنوان کادو برای دوستان خود انتخاب کنید.

جدیدترین مدل‌های شال و کلاه بافتنی را متناسب با فرم صورت خود انتخاب کنید

اولین و مهم‌ترین جنبه‌ای که در انتخاب  یک کلاه باید در نظر بگیرید، دقت در فرم صورت است. جدیدترین و گران قیمت‌ترین کلاه اگر به چهره شما نیاید ارزشی ندارد! پس آن کلاهی استایل شما را جذاب‌تر می‌کند که متناسب با فرم صورت شما باشد. در اینجا انواع چهره‌ها را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

 با انواع چهره‌ها بیشتر آشنا شوید

  • صورت بیضی: متعادل‌ترین و مناسب‌ترین فرم صورت، صورت بیضی می‌باشد. افرادی که چهره آن‌ها بیضی شکل است بسیار خوش شانس هستند چرا که می‌توانند با پوشیدن اکثر مدل‌های کلاه، زیبایی خود را چند برابر کنند.
  • چهره‌های گرد: کلاه‌های لبه گرد و پهن، سبک‌های نامتقارن و بزرگ می‌تواند مناسب افراد با چهره‌های گرد باشد. فراموش نشود پوشیدن کلاه‌های کشباف گرد و تنگ می‌تواند نگاه‌ها را به گردی صورت جلب کند.
  • چهره قلب گونه یا مثلثی: افراد دارای چهره‌های به شکل قلب یا مثلثی، باید به دنبال کلاه‌های تنگ و آن‌هایی که دارای کشباف باریک هستند، باشند. انتخاب کلاهی که لبه کشباف پهن داشته باشد می‌تواند به پهن نشان دادن پیشانی شما کمک کند.
  • چهره‌های مربعی: کلاه‌های مرطوب با انحنا دادن به صورت شما و گردتر کردن آن شما را جذاب و زیبا می‌کند.
  • چهره‌های کشیده و مستطیلی: این افراد برای کوتاه نشان دادن فرم صورت خود باید به دنبال گزینه‌هایی باشند که بیشتر گونه‌های آن‌ها را نشان دهد و پیشانی را بپوشاند.

رنگ متناسب با لباس و پوست خود را انتخاب کنید

انتخاب رنگ نکته مهم دیگر در ست کردن جدیدترین مدل‌های شال و کلاه بافتنی با سایر البسه است. هارمونی رنگ‌ها در استایل از یک قانون خاصی پیروی می‌کند که در صورت ناآشنا بودن با آن‌ها تمام زحمات شما برای ساختن یک استایل متفاوت هدر می‌رود. بنابراین باید سعی کیند در ترکیب رنگ‌ها با یکدیگر دقت کافی به خرج دهید تا از کنار هم قرار گرفتن آن‌ها استایلی شیک و متفاوتی برای خود بسازید. در ادامه با بررسی ویژگی‌های چند رنگ اصلی به شما کمک می‌کنیم تا با انتخاب رنگ مناسب برای کاموای شال و کلاه، جدیدترین مدل‌های شال و کلاه بافتنی را با دست خود بسازید!

رنگ سفید

یکی از مزیت‌های رنگ سفید این است که رنگی برای تمام فصول است و می‌توانید هر زمان از آن در استایل خود استفاده کنید. از آنجا که سفید رنگی خنثی است به راحتی می‌توانید با سایر رنگ‌ها ست کنید و جذاب تر از همیشه شوید. اگر شالی به رنگ سفید می‌پوشید انتخاب مانتو و لباس‌هایی به رنگ سبز و قرمز جذابیت شما را دو چندان می‌کند. از شال سفید برای استفاده از استایل‌هایی مثل مشکی و خاکستری نیز استفاده می‌شود. استفاده از رنگ سفید به همراه جدیدترین مدل‌های شال و کلاه بافتنی، زیبایی ظاهر شما به طرز چشمگیری ارتقا خواهد داد.

رنگ مشکی

این رنگ مانند سفید یک رنگ خنثی است و به راحتی می‌توان آن را با انواع استایل ست کرد.. راحت‌ترین و شیک‌ترین مورد ست کردن، شال رنگی و مانتوی مشکی می‌باشد. اگر برای شال و کلاه به رنگ مشکی فکر می‌کنید، بهتر است مدل‌های ساده آن را انتخاب کنید؛ چرا که طرح و نقش‌های بافت با کاموای مشکی ممکن است آنطور که باید به چشم نیاید. در ضمن نگران از مد افتادن شالگردن و یا کلاه مشکی نباشید؛ چرا که این رنگ همیشه در صنعت مد و زیبایی حرف اول و آخر را می‌زند.

خاکستری یا طوسی

خاکستری و طوسی نیز رنگ‌هایی بسیار خنثی و جذاب هستند. رنگ‌هایی که به سادگی با سایر رنگ ‌ها ست می‌شوند اما باید در نظر داشته باشید در صورتی که از مانتو و لباس خاکستری یا طوسی استفاده می‌کنید، استفاده از رنگ‌های خنثی برای شال و روسری می‌تواند از جذابیت شما بکاهد. انتخاب این رنگ برای شال و کلاه یکی از بهترین گزینه‌های ممکن است چرا که به کار بردن رنگ‌های روشن در جزئیات استایل مانند شال و کلاه زیبایی خاصی به کل استایل می‌دهد.

رنگ‌های نزدیک به هم

در چرخه رنگ‌ها استفاده از رنگ‌هایی که در کنار یکدیگر هستند برای ساختن استایلی شیک و جذاب به شما کمک می‌کند. برای مثال پوشیدن مانتو زرد با شال قرمز. بینهایت استایل با این فرمول می‌توانید برای خود بسازید. استفاده از رنگ‌هایی که در کنار هم ترکیب جذابی می‌سازند به کمی هوشمندی نیاز دارد چرا که اگر دو رنگی را در کنار هم به کار ببرید که با یک‌دیگر همخوانی ندارند استایلتان را به هم می‌ریزید.

از اهمیت بستن شال‌گردن غافل نشوید

شال‌گردن می‌تواند جذابیت خاصی به فرد بدهد به شرطی که درست بسته شود! بسته به طول شال‌گردن و مدل آن روش‌های مختلفی برای بستن آن وجود دارد که به چند مورد اشاره می‌کنیم:

  • روش دراپه: این روش برای زمانی مناسب است که لباس و کت و شلوار رسمی پوشیده‌اید. همچنین یکی از بهترین روش‌ها برای بستن شال گردن مردانه می‌باشد و برای شال گردن‌های کوتاه مناسب است.
  • روش چرخشی: این روش برای شال گردن‌هایی با طول متوسط مناسب است. شال گردن را طوری روی گردن خود قرار دهید که یک سمت از سمت دیگر بلند تر باشد، سپس سمت بلند آن را به دور گردن خود بپیچانید و در آخر قسمت انتهایی آن را روی شانه خود قرار دهید.
  • روش گره: این نوع بستن نیز همانند روش قبلی مناسب شال‌گردن‌هایی با طول متوسط است. انداختن ادامه شال‌گردن روی کت یا قرار دادن آن به داخل کت یا ژاکت به دلخواه شما می‌باشد.
  • روش پاریسی: برای بستن شال‌گردن‌های بلند می‌توان از روش پاریسی استفاده کرد. برای ساختن استایلی شیک، کلاسیک و خاص برای دورهمی‌های شبانه استفاده از این روش مناسب است.
  • روش دوپیچ: اگر در یک روز سرد زمستانی می‌خواهید تیپی غیر رسمی و راحت بزنید این روش پیشنهاد می‌شود. روش دوپیچ که برای شال‌گردن‌های بلند مناسب است شما را در روز‌های سرد سال گرم نگه‌می‌دارد و با هر لباسی ست می‌شود.

در آخر

همانطور که گفته شد، استفاده از کلاه و شال‌گردن نه تنها هیچگاه از زیبایی شما نمی‌کاهد، بلکه زیبایی و جذابیت شما را دو چندان می‌کند. با خرید جدیدترین مدل‌های شال و کلاه بافتنی و دقت در رنگ و جنس آن‌ها می‌توانید در فصل سرما، گرما را جذب خود کنید و با ظاهری آراسته در جمع دوستان، قرار‌های کاری و محل کار خود با اعتماد به نفس حاضر شوید و بهترین مدل را برای بستن شال خود استفاده کنید. برای یافتن شیک‌ترین و جدیدترین مدل‌های شال و کلاه بافتنی، با آدوراستایل همراه شوید.